تبلیغات
شهر هزار جزیره دانلود پورتال جامع شامل پایان نامه،پروژه،مقالات علمی و کلیه خدمات دانشجویی
بازدیدکنندگان امروز :    با مدیریت مهندس میلاد بخشی

فروشگاه صبا فروشگاه صبا

اسلایدر

بایگانی

کسب درآمد از اینترنت

دسته بندی مطالب

ابر برچسب ها

لینك دوستان

لینك های روزانه

موضوع به روایت تصویر

  پایان نامه

  پروژه


  گزارش کار


  طرح توجیهی


  تحقیق


  جزوه درسی


  مهندسی برق


  مهندسی مکانیک


  مهندسی کامپیوتر


  مهندسی عمران


  مهندسی هوا فضا


  مهندسی صنایع


  مهندسی معدن

  علمی

  روانشناسی

  روابط زناشویی

  نرم افزار

  دنیای ورزش

  دیدنی و خواندنی

  فرهنگ و هنر


شهر هزار جزیره دانلود شهر هزار جزیره دانلود
سومین نسخه سینمایی از کتاب کیپلینگ
«کتاب جنگل» در ایرلند هم باز می‌شود

«کتاب جنگل» سومین نسخه سینمایی جدید خود را نیز پیدا کرد. صنعت سینمای ایرلند هم قصد تولید یک فیلم انیمیشن بر اساس قصه کتاب جنگل را دارد.

خبرگزاری فارس: «کتاب جنگل» در ایرلند هم باز می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس،شرکت وی کیو اینترتینمنت ایرلند هم در تدارک ساخت فیلمی سینمایی بر اساس قصه قدیمی رودیارد کیپلینگ است.

سازندگان این نسخه از «کتاب جنگل» در تدارک تولید فیلمی سه بعدی در این رابطه هستند و هنوز معلوم نیست چه زمانی تولید آن را آغاز می‌کنند.

صنعت سینمای ایرلند پس از آن که کمپانی برادران وارنر هم اعلام کرد نسخه‌ای زنده از «کتاب جنگل» را تهیه کند،خبر تولید انیمیشن خود را به رسانه‌های گروهی داد.

نسخه جدید کمپانی برادران وارنر را استیو کلاوز کارگردانی خواهد کرد. فیلم‌نامه فیلم را همین فیلم‌ساز نوشته و زمان شروع کار فیلم‌برداری آن مشخص نیست.

کمپانی برادران وارنر یک هفته پس از آن که کمپانی والت دیزنی اعلام کرد نسخه زنده تازه‌ای از«کتاب جنگل» را تولید می‌کند،خبر ساخت فیلم خود را داد. کمپانی والت دیزنی در سال 1997 فیلمی انیمیشن از قصه کتاب رودبارد کیپلینگ تهیه کرد.

جاستین مارکز برای کار نگارش فیلم‌نامه نسخه زنده و احیا شده جدید «کتاب جنگل» والت دیزنی دعوت به همکاری شده است. او از هفته قبل کار خود را شروع ‌کرد.

کتاب پرخواننده رودیارد کیپلینگ در سال 1894 منتشر شد و موگلی کاراکتر اصلی آن بود. موگلی پسر بچه‌ای بود که والدین خود را از دست داده و توسط حیوانات جنگل بزرگ شده بود.

این پسر بچه با رمز و رموز زندگی در جنگل آشنا بود و تعدادی از حیوانات جنگل، از دوستان نزدیک و صمیمی وی بودند. او در داخل جنگل، با یک سری ماجراجویی بانمک و هیجان انگیز روبرو می‌شود.

قبل از آنکه کمپانی والت دیزنی در سال 1967 انیمیشن معروف خود را براساس این قصه تهیه و تولید کند، «کتاب جنگل» چند بار به صورت فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی تولید شد. اما انیمیشن کلاسیک این کمپانی تا به امروز مشهورترین و موفق‌ترین فیلمی است که با نگاهی به قصه کتاب کیپلینگ ساخته شده است.

خود کمپانی والت دیزنی هم یک بار در سال 1994 یک نسخه زنده از این قصه را تهیه کرد که استفن سامرز کارگردان آن بود و نقش اصلی را جیسن اسکات بازی کرد. اما این فیلم موفقیتی در بین تماشاگران سینما کسب نکرد.

قرار است کار نگارش فیلم‌نامه نسخه زنده و احیا شده «کتاب جنگل» توسط جاستین مارکز تا سه ماه دیگر تمام شود. اما هنوز معلوم نیست این فیلم چه زمانی جلوی دوربین خواهد رفت.

گفته می‌شود کمپانی والت دیزنی این روزها به دنبال یک فیلم ساز سرشناس است تا وظیفه کارگردانی فیلم را به او بسپارد. برای نقش اصلی فیلم هم شنیده می‌شود یک بازیگر جوان و تازه وارد در نقش موگلی بازی خواهد کرد.

آخرین عناوین