تبلیغات
شهر هزار جزیره دانلود پورتال جامع شامل پایان نامه،پروژه،مقالات علمی و کلیه خدمات دانشجویی
بازدیدکنندگان امروز :    با مدیریت مهندس میلاد بخشی

فروشگاه صبا فروشگاه صبا

اسلایدر

بایگانی

کسب درآمد از اینترنت

دسته بندی مطالب

ابر برچسب ها

لینك دوستان

لینك های روزانه

موضوع به روایت تصویر

  پایان نامه

  پروژه


  گزارش کار


  طرح توجیهی


  تحقیق


  جزوه درسی


  مهندسی برق


  مهندسی مکانیک


  مهندسی کامپیوتر


  مهندسی عمران


  مهندسی هوا فضا


  مهندسی صنایع


  مهندسی معدن

  علمی

  روانشناسی

  روابط زناشویی

  نرم افزار

  دنیای ورزش

  دیدنی و خواندنی

  فرهنگ و هنر


شهر هزار جزیره دانلود شهر هزار جزیره دانلود
کنگره ملی اوقات فراغت و سبک زندگی جوانان برگزار می‌شود

کنگره ملی اوقات فراغت و سبک زندگی جوانان با هدف شناخت مسائل جدید حوزه اوقات فراغت جوانان ۲۳ و ۲۴ مرداد برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: کنگره ملی اوقات فراغت و سبک زندگی جوانان برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس، کنگره ملی اوقات فراغت و سبک زندگی جوانان با هدف ظرفیت سازی در حوزه سیاستگذاری، برنامه ریزی و اجرا در ساماندهی اوقات فراغت جوانان در شیراز برگزار می‌شود.

شناخت مسائل جدید حوزه اوقات فراغت جوانان، شناسایی ابعاد مدیریت اوقات فراغت جوانان، بررسی و مطالعه ابعاد موضوع در گستره ملی و ایجاد رویکرد علمی و تخصصی و برنامه‌ای نسبت به مسئله سبک زندگی و اوقات فراغت جوانان از دیگر اهداف برگزاری این کنگره است.

در این کنگره موضوعات خرده فرهنگ‏ها، اوقات فراغت و سبک‏های زندگی جوانان، اوقات فراغت، سبک‏های زندگی جوانان و چالش‏های جهانی شدن، سبک‏های زندگی و الگوهای رفتار فراغتی جوانان، روند شناسی تحولات و تغییرات در الگوها و سبک‌های رفتار فراغتی جوانان از جمله موضوعات مورد بررسی در این کنگره ملی هستند.

جنگ نرم و تهاجم فرهنگی، اوقات فراغت و سبک زندگی جوانان، سبک زندگی اسلامی - انقلابی - ایرانی و اوقات فراغت جوانان و نقش و جایگاه دستگاه‌ها و سازمان‌های تأثیرگذار در سبک‌زندگی و اوقات فراغت جوانان‌(تعاملات، پیوستگی ها و تضادها) محورهای مقالات را تشکیل می‌دهند.

نقش و تأثیرگذاری خانواده و همسالان بر سبک زندگی و اوقات فراغت جوانان، نقش کالاهای فرهنگی بر اوقات فراغت جوانان، اوقات فراغت و مشارکت‏های اجتماعی داوطلبانه جوانان، نقش برنامه‌های تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی بر اوقات فراغت جوانان، نقش و جایگاه فناوری‌ها و رسانه‏های نوین در سبک زندگی و اوقات فراغت جوانان، آسیب‏شناسی الگوها و شیوه‏های گذران اوقات فراغت جوانان و ارائه راهکارها، آسیب‏شناسی منابع، امکانات و فضاهای گذران اوقات فراغت جوانان و راهکارهای بهینه‏سازی آن و ارزیابی سیاست‌ها، برنامه‌‌ها و طرح‏های مرتبط با اوقات فراغت جوانان در ایران، موفقیت‌ها و ناکامی‌ها از دیگر محورهای مطرح در این کنگره هستند.

لازم به ذکر است کنگره ملی اوقات فراغت و سبک زندگی جوانان به همت مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی وزارت ورزش و جوانان و همکاری دانشگاه شیراز به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

آخرین عناوین